Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Name
eo: Nomo

en: Icon placement
eo: Loko de bildsimbolo
