Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Name
he: שם

en: Icon
he: סמל

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
