Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Name
id: Nama

en: Icon
id: Ikon

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
