Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Name
it: Nome

en: Icon
it: Icona

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Icon placement
it: Posizione icone

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno
