Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Name
tr: İsim

en: Icon
tr: Simge

en: Source file
tr: Kaynak dosya

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
