Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Name
ast: Nome

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
