Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Name
fi: Nimi

en: Icon
fi: Ikoni

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Icon placement
fi: Ikonin sijainti

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
