Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Name
oc: Nom

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
