Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Name
ur: نام

en: Icon
ur: آئیکن
