Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Name
hu: Név

en: Icon
hu: Ikon

en: Source file
hu: Forrásfájl

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Icon placement
hu: Ikon elhelyezése

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név
