Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: Name
ja: 名前

en: Icon
ja: アイコン

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: No icon
ja: アイコンなし

en: Icon placement
ja: アイコンの位置

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
