Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Name
ka: სახელი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
