Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Name
my: အမည်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
