Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Name
pl: Nazwa

en: Icon
pl: Ikona

en: Source file
pl: Plik źródłowy

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: Arrow
pl: Strzałka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Icon placement
pl: Położenie ikony

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
