Menu svg icons (8.x-1.0-rc5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Name
be: Імя

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
