Menu svg icons (8.x-1.0-rc5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Arrow
kn: ಬಾಣದ ಗುರುತು
