Menu svg icons (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Name
is: Nafn

en: Icon
is: Táknmynd

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
