Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Name
az: Ad

en: Icon
az: İconka

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
