Menu svg icons (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Name
cs: Jméno

en: Icon
cs: Ikona

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Icon placement
cs: Umístění ikony

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
