Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Machine name
be: Машынная назва
