Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
