Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Reference
fa: ارجاع

en: Machine name
fa: نام ماشینی
