Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
