Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Label
pt: Etiqueta

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Reference
pt: Referência

en: Machine name
pt: Nome de máquina
