Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu
sl: Meni

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Machine name
sl: Strojno ime
