Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Label
bs: Oznaka

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Menu
bs: Meni

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Limit terms by vocabulary
bs: Ograniči izraze po riječniku
