Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Label
is: Merking

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
