Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Label
pl: Etykieta

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Reference
pl: Referencja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Limit terms by vocabulary
pl: Wybieraj terminy tylko z określonych słowników

en: Load default filter from term page
pl: Załaduj domyślny filtr ze strony słownika

en: Appears in: @bundles.
pl: Występuje w: @bundles.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
pl: Wczytaj domyślny filtr ze strony węzła, pożądane dla bloków powiązanych kategorii

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Multiple-value handling
pl: Obsługa wielu wartości

en: Filter to items that share all terms
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą wszystkie pojęcia

en: Filter to items that share any term
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą dowolny termin

en: @label referenced from @field_name
pl: @label wskazywana przez @field_name

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
pl: Powiąż każdą encję @entity przy użyciu pola @field_name przypisanego do @label
