Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: ID
vi: Mã

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
