Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
