Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Label
ar: التسمية

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Reference
ar: مرجع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
