Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Reference
az: Istinad

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın
