Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Menu
ca: Menú

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Reference
ca: Referència

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Limit terms by vocabulary
ca: Limita els termes per vocabulari

en: Load default filter from term page
ca: Carrega el filtre predeterminat de la pàgina de terme

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
ca: Carregueu el filtre predeterminat des de la pàgina del node, això és bo per als blocs de taxonomia relacionats

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Multiple-value handling
ca: Maneig de múltiples valors

en: Filter to items that share all terms
ca: Filtra als elements que comparteixen tots els termes

en: Filter to items that share any term
ca: Filtra a elements que comparteixen qualsevol terme

en: @label referenced from @field_name
ca: @label referenciat des de @field_name

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field_name definit amb @label.
