Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Menu
cy: Dewislen

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Limit terms by vocabulary
cy: Cyfyngu termau drwy eirfa
