Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Label
he: תווית

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Menu
he: תפריט

en: Vocabulary
he: מילון

en: Reference
he: רפרנס

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Display the label of the referenced entities.
he: הצגת הכותרת של היישות ברפרנס.
