Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Label
hu: Címke

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Reference
hu: Referencia

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Limit terms by vocabulary
hu: Kifejezés korlátozása egy szótárral

en: Load default filter from term page
hu: Alapértelmezés szerinti szűrő betöltése a kifejezés oldaláról

en: Appears in: @bundles.
hu: Megjelenés helye: @bundles.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
hu: Alapértelmezett szűrő betöltése a tartalomoldalból, ez a kapcsolódó taxonómia blokkokhoz jó.

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Multiple-value handling
hu: Több érték kezelése

en: Filter to items that share all terms
hu: Szűrés minden kifejezést megosztó elemekre

en: Filter to items that share any term
hu: Szűrés bármely kifejezést megosztó elemekre

en: @label referenced from @field_name
hu: @field_name mezőből hivatkozó @label címke

en: @entity using @field_name
hu: @entity @field_name -t használ

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
hu: Minden @entity elemhez kapcsolódó @field_name mezőnél @label címke beállítása.
