Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Appears in: @bundles.
th: ปรากฏใน @bundles.
