Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Limit terms by vocabulary
bo: ནང་ཚན་སྤྱི་མིང་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Load default filter from term page
bo: ཐ་སྙད་ངོས་ནས་སོར་བཞག་གི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འཇུག་པ

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
bo: སྦྲེལ་གནས་ངོས་ནས་སོར་བཞག་གི་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འཇུག་པ། དེས་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་རིགས་དབྱེ་ལྷུ་ལག་ལ་ཕན་ནུས་ཡོད།

en: Multiple-value handling
bo: ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་སྒྲིག་བྱེད

en: Filter to items that share all terms
bo: ཐ་སྙད་ཡོངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཐ་སྙད་ལ་བསྟུན་ནས་ཚགས་རྒྱག་པ

en: Filter to items that share any term
bo: ཐ་སྙད་གང་རུང་ཞིག་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཐ་སྙད་ལ་བསྟུན་ནས་ཚགས་རྒྱག་པ
