Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Menu
bg: Меню

en: Vocabulary
bg: Речник
