Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo
