Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Label
hr: Oznaka

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Menu
hr: Izbornik

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
