Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Menu
lt: Meniu

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
