Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Reference
lv: Atsauce

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.
