Menu to Taxonomy (8.x-1.0-beta8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Menu
ast: Menú

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
