Menu token (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
