Menu token (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: If the replacement token is not available on the page being viewed, the token will be removed if checked.
es: Si el token de reemplazo no esta disponible en la página visualizada, el token será eliminado si esta marcado.

en: Browse available tokens.
es: Ojear comodines disponibles.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
