Menu Token (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Browse available tokens.
sv: Bläddra igenom tillgängliga ersättningstecken.
