Menu Token (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Entity ID
jv: ID Entiti
