Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Available tokens
fa: توکن‌های موجود

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Browse available tokens.
fa: مرور توکن‌های موجود
