Menu Token (9.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
